KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13016453

nr 1301 6453

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad AB, Stadsmotiv. Motivet: 33x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:14:03

19/1 15:06:37 1      100 kr
20/1 16:26:57 2      Vinnande bud